Zostań specjalistą w Novum Medica

Centrum Medyczne NOVUM MEDICA zostało stworzone z myślą o wysokiej jakości i kompleksowych usługach medycznych. Wyróżniają nas krótkie terminy oczekiwania na wizytę oraz wzorowa i nowoczesna organizacja usług. Ze szczególną starannością będziemy dbać o to, aby Pacjenci znaleźli fachową pomoc medyczną oraz życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów. Z naszym centrum medycznym współpracują wysokiej klasy specjaliści.

Podejście, w którym to pacjent jest priorytetem, to nasza misja. W naszej koncepcji opieka zdrowotna powinna skupić się na jego indywidualnym doświadczeniu i potrzebach, co doprowadzi w praktyce do wykorzystywania nowoczesnych technologii, by jak najskuteczniej świadczyć oferowane usługi.

Wyróżniamy się profesjonalizmem obsługi, własnym systemem informatycznym oraz serwerem na miejscu, co minimalizuje utratę danych. W centrum zlokalizowany będzie punkt pobrań Synevo. Młody, ambitny oraz doświadczony zespół gwarantuje zaangażowanie w działania. Naszym celem jest to, aby szybka i prawidłowa diagnoza minimalizowała ilość wizyt a pacjent cieszył się dobrym zdrowiem.

Pragniemy aby współpracujący z nami specjaliści mieli dostęp do profesjonalnie zorganizowanego i wyposażonego miejsca a jednocześnie mogli korzystać, ze wszystkich nowoczesnych możliwości leczenia pacjenta w ramach wizyt osobistych ale też wideoporad.

Centrum znajduje się w dogodnym miejscu dla dojazdu samochodem ( blisko Obwodnicy Trójmiasta), posiada własne miejsca parkingowe oraz atrakcyjne otoczenie (centra handlowe, punkty usługowe).

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
To może Cię zainteresować

Najnowsze posty