Nowe centrum w Rumi już otwarte

Z radością informujemy, że Centrum Medyczne NOVUM MEDICA rozszerza swoją działalność i otwiera nowy oddział w samym sercu Rumi! Nasza przychodnia znajduje się w dogodnym miejscu, blisko Obwodnicy Trójmiasta, co ułatwi dojazd samochodem. Dodatkowo, dla naszych pacjentów zapewniamy wygodne miejsca parkingowe oraz atrakcyjne otoczenie z licznymi centrmi handlowymi i punktami usługowymi.

W naszym nowym oddziale POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej) będziemy świadczyć kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny. Działając na zasadzie kontraktu z NFZ, umożliwiamy bezpłatne świadczenia w Poradni Lekarza Rodzinnego dla osób z deklaracją wyboru lekarza. Ponadto, oferujemy również prywatne porady lekarskie w specjalistycznych poradniach.

Zapraszamy do umawiania wizyt poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub wygodną rejestrację on-line. Nasz wykwalifikowany zespół zatroszczy się, abyście poczuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, a z wizyty wychodzili z poczuciem uzyskania rzetelnej pomocy lekarskiej.

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego oddziału w Rumi. Czekamy na Państwa z otwartymi ramionami i gotowością do profesjonalnej opieki medycznej dla zdrowia i dobra każdego pacjenta!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
To może Cię zainteresować

Najnowsze posty