Przychodnia Gdańsk POZ

Miejsce stworzone dla Pacjentów

Nasza przychodnia

Centrum Medyczne NOVUM MEDICA zostało stworzone aby zapewnić jak opiekę zdrowotną na jak najwyższym poziomie. Opieką obejmujemy całą rodzinę. Świadczenia w ramach kontraktu z NFZ udzielane są bezpłatnie w Poradni Lekarza Rodzinnego dla osób, które złożyły deklarację wyboru lekarza, a w poradniach specjalistycznych w ramach prywatnej opieki zdrowotnej. We wszystkich poradniach specjalistycznych Centrum istnieje możliwość uzyskania prywatnych porad lekarskich.

Godziny rejestracji:

Rejestracja telefoniczna

+48 782 470 782
Możesz zarejestrować się również online

IMG_8629

Szybka rejestracja online

IMG_8578

Zawsze blisko was

Miejsce ma znaczenie

Przychodnia znajduje się w dogodnym miejscu dla dojazdu samochodem ( blisko Obwodnicy Trójmiasta), posiada własne miejsca parkingowe oraz atrakcyjne otoczenie (centra handlowe, punkty usługowe).  W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub rejestrację on-line. Nasz wykwalifikowany Zespół, już od samego początku,  dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo, a z wizyty wychodzili z poczuciem uzyskania rzetelnej pomocy lekarskiej.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasi specjaliści

Wizyta w przychodzi

W naszej placówce wszyscy specjaliści będą do Twojej dyspozycji na wyciągnięciu ręki. Zarejestruj się w naszej przychodni i zaczną korzystać z szeregu usług. 

Video wizyta

Wygoda i dostępność to hasła, które cechują naszą przychodnie dlatego bez wychodzenia z domu możesz skorzystać z porad naszych specjalistów.

Telewizyta

Potrzebujesz porady i nie możesz nas odwiedzić? To nie problem! W naszej przychodni możesz skorzystać z telewizyty u wszystkich specjalistów.