Przychodnia Rumia POZ

Miejsce stworzone dla Pacjentów

Nasza przychodnia

Centrum Medyczne NOVUM MEDICA w Rumi oferuje wysokiej jakości opiekę zdrowotną dla całej rodziny. Działamy na zasadzie kontraktu z NFZ, co pozwala na bezpłatne świadczenia w Poradni Lekarza Rodzinnego dla osób z deklaracją wyboru lekarza. Oferujemy także prywatne porady lekarskie w naszych specjalistycznych poradniach. Nasza placówka skupia się nie tylko na leczeniu schorzeń, ale również na profilaktyce i edukacji zdrowotnej, aby wspierać pacjentów w utrzymaniu zdrowego stylu życia. 

IMG_5067
IMG_5092

Zawsze blisko was

Miejsce ma znaczenie

Przychodnia NOVUM MEDICA, zlokalizowana pośród nowych osiedli, zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne oraz wygodne miejsca parkingowe. Położenie w atrakcyjnym otoczeniu, w pobliżu centra handlowego i punktów usługowych, sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla naszych pacjentów.

Punkt pobrań w Rumi

Bez dodatkowych opłat zapewniamy pobranie krwi.
W celu realizacji badań laboratoryjnych, zapraszamy Państwa do Punktu Pobrań Novum Medica, znajdującego się na terenie naszego centrum medycznego, przy ul. Kosynierów 80H lok.21 w Rumi

Do Punktu Pobrań może zgłosić się każdy, nie wymagamy skierowania. Wyniki można odebrać online lub na miejscu. Wyniki podstawowych badań są dostępne tego samego dnia.

Wizyta w przychodni

W naszej placówce wszyscy specjaliści będą do Twojej dyspozycji na wyciągnięcie ręki. Zarejestruj się w naszej przychodni i zacznij korzystać z szeregu usług. 

Video wizyta

Wygoda i dostępność to hasła, które cechują naszą przychodnię, dlatego bez wychodzenia z domu możesz skorzystać z porad naszych specjalistów.

Telewizyta

Potrzebujesz porady i nie możesz nas odwiedzić? To nie problem! W naszej przychodni możesz skorzystać z telewizyty u wszystkich specjalistów.